ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

جاروبرقی

در این گزارش به برخی از مهمترین معیارهای انتخاب و خرید یک جاروبرقی باکیفیت پرداختیم. در بازارهای فروش این لوازم خانگی مدل های متنوعی از آن ها را مشاهده می کنید. برای انتخاب هر یک، باید به قطعات به کار رفته در دستگاه، ویژگی های ظاهری و.... دقت داشته باشید. در نهایت با بررسی فاکتور قیمت این دستگاه ها موفق به خرید یک جاروبرقی باکیفیت خواهید شد که کلیه نیازهای نظافتی شما را در محیط منزل برآورده کند. در این گزارش چندی از بهترین برندهای ارائه دهنده این محصولات را نیز بررسی کردیم. 


معیارهای انتخاب جاروبرقی باکیفیت

خرید و انتخاب یک جاروبرقی باکیفیت نیازمند کمی تحقیق و بررسی است. در این زمینه آشنایی با کمپانی های سازنده این لوازم خانگی نیز اهمیت دارد. انواع جاروبرقی در مدل های هتلی، صنعتی و خانگی ارائه می شوند و هر یک از آن ها با قابلیت ها و ویژگی های به خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. در این خصوص برندهای ایرانی  خارجی بسیاری فعالیت کرده و محصولات متنوعی را وارد بازارهای خرید و فروش لوازم خانگی می کنند. 


انتخاب جاروبرقی باکیفیت

مهمترین نکات خرید جارو برقی

بهترین جاروبرقی در ایران با فاکتورها و ویژگی های به خصوصی شناخته می شود. در این بخش برخی از معیارهای مهم انتخاب یک جاروبرقی باکیفیت را بررسی می کنیم. بدون شک در بازارهای خرید به این نکات خرید احتیاج پیدا می کنید!

جاروبرقی ها همیشه در میان حساس ترین لوازم خانگی مورد استفاده در منزل دسته بندی می شوند. انجام کار نظافت در طول هفته با استفاده از این لوازم صورت می گیرد و وجود آن ها در هر خانه ای ضرورت دارد. مهمترین شاخص های خرید این لوازم خانگی ضروری را در زیر مشاهده می کنید:

قدرت و مکش جاروبرقی انتخابی 

پیش از پرداختن به فاکتورهایی مانند قیمت جاروبرقی، ابعاد و وزن و... باید در رابطه با قدرت و مکش آن اطلاعات خود را کامل کنید. هر چه میزان قدرت مکش یک دستگاه جاروبرقی بیشتر باشد، توان بالاتری برای جمع آوری زباله ها و آلودگی های موجود در محیط خواهد داشت. به همین خاطر در نظر گرفتن این فاکتور در حین خرید این اقلام کیفیت خرید ما را افزایش می دهد. 

میزان صدای تولیدی جاروبرقی

حتما تاکنون عملکرد یک جاروبرقی ارزان قیمت را مشاهده کرده اید! این جاروها در عین حال که با بهایی ناچیز خرید و فروش می شوند، کیفیت و کارایی مطلوبی نخواهند داشت. مهمترین ایراد آن ها نیز مربوط به ایجاد صدا و نویز در فضا است. به طور کلی جاروبرقی یکی از دستگاه های پر سر و صدای مورد استفاده در منزل است که گاها سبب آزردگی اعضای خانواده می شود. 

اما مدل های جدید و به روز این لوازم خانگی به گونه ای طراحی شده اند که با کمترین میزان صدا و نویز عملکرد نظافتی مناسبی در منزل خواهند داشت. در میان برندهای جاروبرقی، بسیاری از برندهای خارجی با چنین ویژگی تولید شده اند. در صورتی که طراحی بدنه این دستگاه ها خیلی ظریف باشد، بدون شک صدای ایجاد شده از آن نیز بیشتر خواهد بود. در چنین شرایطی میزان صدمات وارده به بدنه دستگاه نیز بیشتر می شود. صدای هر یک از انواع جاروبرقی با واحد اندازه گیری دسی بل مشخص می شود و بر روی دفترچه های راهنما و جعبه های این محصولات نوشته شده است. 

نکات خرید جارو برقی

قطعات فیلتر بهداشتی 

در سال های اخیر انواع جاروبرقی همه کاره مجهز به فیلترهای بهداشتی تولید شده اند که عملکرد بسیار مطلوبی در محیط دارند. مدل های قدیمی جارو برقی بدون داشتن چنین قابلیت هایی تولید می شدند. به همین خاطر استفاده از آن ها گاها سبب آلودگی هوای محیط می شد. اما این روزها مشتریان در خرید و انتخاب جاروبرقی به وجود این فیلترها دقت می کنند. با وجود این قطعات کاربردی، میزان آلاینده ها و گرد و غبار تولید شده توسط دستگاه و ورود آن به محیط خانه به شدت کاهش می یابد. 

در صورتی که این آلودگی ها در محیط جذب نشوند، به مرور سبب ایجاد انواع آلرژی و بیماری های تنفسی در بدن افراد خواهند شد. نسل جدید جاروبرقی های تولید شده، به فیلترهای قوی با خاصیت جذب 99 درصد آلودگی ها و گرد و خاک موجود ارائه می شوند و از بروز چنین آسیب هایی به شدت پیشگیری خواهند کرد. 

وزن و ابعاد بدنه جاروبرقی

بررسی وزن جارو برقی

در میان معیارهای انتخاب جارو برقی، در نظر گرفتن وزن و ابعاد بدنه این دستگاه ها نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بیشترین مصارف این دستگاه ها را در خانه های مردم توسط بانوان انجام می شود. خانم های خانه با استفاده از این دستگاه بخش مهمی از فرایند نظافت منزل را انجام می دهند. به همین خاطر باید وزن این دستگاه برای آن ها مناسب باشد. در نظر گرفتن وزن جاروبرقی باکیفیت برای فرایند حمل این تجهیزات نیز مهم تلقی می شود. از آن جا که در همه فضای خانه برای نظافت از این تجهیزات استفاده می شود، جا به جایی ساده آن ها نیز مورد توجه قرار می گیرد. 

برای خرید این اقلام باید به نوع و مدل آن ها نیز دقت داشته باشید. انواع جاروبرقی باکیفیت در مدل های کیسه ای، سطلی و مخزن دار در بازارهای خرید و فروش ارائه می شوند. در این میان مدل های مخزنی میزان بیشتری از حجم زباله فضا را در خود جای می دهند. این جاروبرقی ها از وزن بیشتری نیز برخوردار هستند و در ساختار آن ها از کیسه های دائمی استفاده می شود. مدل های مخزن دار نیز با کاربری ساده ای به مشتریان ارائه می شوند. مخزن های شفاف آن ها پس از هر بار استفاده به سادگی شست و شو شده و مجددا در جای خود نصب می شوند. 

حال که با مشخصه های یک جاروبرقی فوق حرفه ای آشنا شدید، بهتر است چندی از برندهای فعال تولید کننده این محصولات را نیز در بازارهای فروش بشناسید. 

جاروبرقی خانگی بوش 

انواع جاروبرقی باکیفیت از برند بوش جایگاه محکمی در بازارهای فروش دارند. جاروبرقی خانگی بوش با نقاط قوت بسیار زیادی در بازارهای فروش معرفی می شود. این جاروها یک تمیز کننده بسیار قوی محسوب می شوند و از فیلترهای بهداشتی قوی در ساخت آن ها استفاده شده؛ ساختار بدنه آن ها به گونه ای طراحی شده که صدای ناشی از عملکرد جاروبرقی را به حداقل می رساند. 

فناوری های مورد استفاده در طراحی این جاروبرقی ها سبب ایجاد برخی از مهمترین مشخصه های جاروهای مدل بوش شده اند. برخی از این مشخصه ها را در زیر مشاهده می کنید:

  1. بدنه محکم و عایق جاروبرقی
  2. طراحی زیبای بدنه
  3. میزان مصرف برق پایین
  4. اتصالات محکم اجزای بدنه 

برترین برند جاروبرقی

جاروبرقی خانگی فیلیپس 

یکی از مدل های برتر این دستگاه ها انواع جاروبرقی باکیفیت فیلیپس است که با مشخصه های کیفی مهمی در میان مشتریان به فروش می رسد. این مدل جارو برقی از انواع دستگاه های مخزن دار است که با بهره گیری از تکنولوژی های جدید ساخته شده است. از مزایای استفاده از آن، تخلیه ساده مخازن همراه جارو است. به همین خاطر نیز لوازم خانگی ارائه شده از این برند در میان بهترین جاروبرقی های امروزی دسته بندی می شوند. 

از دیگر مزایای جاروهای مدل فیلیپس کاربری ساده آن ها است. وزن پایین و ابعاد جمع و جور این جاروها نیز بر مزایای استفاده از آن ها می افزاید. قیمت جاروبرقی های فیلیپس نیز بسیار به صرفه تعیین شده و در قیاس با قابلیت های آن بسیار ناچیز است. توان 2000 واتی این جاروها هر گونه نیاز نظافتی در منزل را برآورده می سازد. صدای متوسط جاروبرقی ارزان قیمت فیلیپس در حدود 80 دسی بل است. به همین خاطر استفاده از آن آرامش محیط را بر هم نمی زند. قابلیت کنترل قدرت جاروبرقی نیز در ساختار آن تعبیه شده و بر امکانات این سیستم های پیشرفته می افزاید. 

جاروبرقی خانگی ال جی 

در میان برترین  برندهای جاروبرقی، برند ال جی نیز همیشه حرفی برای گفتن داشته است! ال جی در طول سال های فعالیت خود انواع جاروبرقی همه کاره  را روانه بازارهای فروش لوازم خانگی کرده است و در طول هر سال یکی از این دستگاه ها را به این عرصه معرفی می کند. امکانات و قابلیت های مهم جاروبرقی خانگی ال جی در مدل های مختلف، سبب اجرای بی عیب و نقص فرایند تمیز کاری محیط می شود. 

قدرت مکش 370 واتی برخی از مدل های جدید ال جی انتخاب آن را به عنوان بهترین دستگاه های تمیز کننده ساده تر کرده است. توان موتور مدل های جدید جاروبرقی ال جی نیز تا 2000 وات می رسد. 

ویژگی های یک جاروبرقی خوب

جاروبرقی سامسونگ 

برای انتخاب جاروبرقی همیشه به دنبال برترین برندهای جهانی بگردید. برند سامسونگ سابقه ای دیرینه در عرصه ساخت و تولید لوازم خانگی دارد. ساخت انواع جاروبرقی های با کیفیت نیز از خدمات مهم کمپانی سامسونگ است. به جرعت می توان گفت کلیه معیارهای انتخاب جارو برقی در انواع لوازم خانگی ارائه شده در این برند وجود دارند. مدل 2510 جاروهای سامسونگ از جدیدترین طراحی های این کمپانی در عرصه لوازم خانگی است. 

این جاروها ریزترین زباله های منزل را نیز به خود جذب می کنند و قدرت مکش قابل توجهی دارند. وزن مناسب آن ها استفاده از این لوازم خانگی را برای خانم ها ساده تر می کند. شما می توانید، قدرت مکش این جاروها را بر روی هر درجه ای تنظیم کنید.