موردی برای نمایش وجود ندارد.
ترتیب نمایش:

گوشت کوب برقی / گوشکوب برقی

در این گزارش در خصوص انتخاب گوشت کوب برقی از میان ده ها برندی که در این زمینه فعالیت می کنند، اطلاعاتی ارائه کردیم. برخی از محبوب ترین برندهای سازنده این محصولات نیز در بخشی از این مطلب معرفی شده اند که مشخصات کلی محصولات آن ها را به صورت خلاصه بررسی کردیم. این دستگاه های کاربردی، با قابلیت های چند دستگاه برقی آشپزخانه طراحی شده اند و هزینه های خرید لوازم مورد نیاز آشپزی را به شدت کاهش می دهند.

راهنمای انتخاب و خرید گوشت کوب برقی

گوشتکوب برقی یک از وسایل آشپزی به روزی است که در دنیای لوازم خانگی با استقبال بالایی رو به رو شده است. کاربردهای چند منظوره این لوازم برقی، در کنار امکانات جانبی به کار رفته در هر یک سبب افزایش خرید و فروش آن ها شده است. به علاوه این دستگاه ها اغلب با قیمت های مقرون به صرفه ای ارائه می شوند. 

در این میان انتخاب گوشت کوب برقی نیز دغدغه بسیاری از مشتریان این محصولات است. با وجود تنوع بالایی که در میان محصولات ارائه شده در بازارهای این اقلام وجود دارد، خرید یک مدل مناسب کار دشواری خواهد بود. هر یک از برندهای ارائه دهنده این تجهیزات، قابلیت های متعددی را در ساختار آن ها به کار برده اند. قطعات به کار رفته در هر یک از برندهای سازنده گوشت کوب برقی نیز از کیفیت منحصر به فردی برخوردار است. در این گزارش اطلاعات شما را در خصوص خرید بهترین نمونه های این دستگاه ها تکمیل می کنیم. 

راهنمای خرید گوشت کوب برقی

برترین برندهای گوشتکوب برقی

پیش از آشنایی با نکات خرید Hand blender، بهتر است در رابطه با برندهای ارائه دهنده این محصولات اطلاعاتی کسب کنید تا بهتر بتوانید، در رابطه با خرید هر یک از آن ها تصمیم بگیرید. برخی از برترین برندهای ارائه دهنده این محصولات به شرح زیر می باشند:

 1. گوشت کوب برقی گوسونیک
 2. گوشت کوب برقی بوش
 3. گوشت کوب برقی پارس خزر
 4. گوشت کوب برقی دسینی
 5. گوشت کوب برقی براون
 6. گوشت کوب برقی فلر
 7. گوشت کوب برقی پاناسونیک
 8. گوشت کوب برقی المپیا

در ادامه در خصوص هر یک از برندهای سازنده این گوشت کوب های برقی و مشخصات فنی هر یک از آن ها اطلاعاتی ارائه می دهیم. 

گوشت کوب برقی گوسونیک

در دنیای صنعت مدل های متنوعی از این گوشتکوب ها ارائه می شوند و هر یک از آن ها با کاربردهای به خصوصی در دسترس مشتریان قرار می گیرند.  به طور کلی مشخصات گوشت کوب برقی خوب برند گوسونیک شامل موارد زیر می شود:

 1. موتور پر قدرت با قدرت و توان در حدود 1000 وات
 2. خردکن هایی با گنجایش بالا؛ برخی از آن ها با گنجایش 1 و نیم لیتری ارائه می شوند. 
 3. مجهز به چند پره با قابلیت های منحصر به فرد مانند پره های خمیر زن، خلال ریز، دنده ریز و...

کاربردهای مهم گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی بوش

خرید و انتخاب گوشت کوب برقی بوش در هر یک از مدل های این لوازم خانگی با در نظر گرفتن ملاحظات بسیاری انجام می شود. برند بوش همیشه ارائه دهنده بهترین لوازم خانگی بوده است. برخی از مشخصات گوشتکوب برقی ارائه شده از این کمپانی به شرح زیر هستند:

 1. مجهز به چهار پره تیغه 
 2. ارائه لوازم جانبی مانند لیوان به همراه برخی از مدل های گوشتکوب این برند
 3. کم صدا و بدون نویز
 4. بدون لرزش در حین انجام کار
 5. عملکرد توربو و سریع موتور 
 6. قابلیت تنظیم سرعت در همه مدل های گوشتکوب بوش 

گوشت کوب برقی پارس خزر 

برای انتخاب گوشت کوب برقی خوب باید به برندهای داخلی نیز توجه داشته باشید. برخی از برندهای ساخت و تولید لوازم خانگی در داخل کشور ما فعالیت گسترده ای دارند و بهترین لوازم خانگی را در این عرصه ارائه می کنند. مشخصات کلی محصولات این برند به شرح زیر است:

 1. دارای قابلیت پوره کردن مواد غذایی
 2. قابلیت نصب روی دیوار 
 3. قابلیت جداسازی تیغه ها از دستگاه گوشتکوب برقی
 4. جنس تیغه های استیل 
 5. ارائه به همراه برخی لوازم جانبی مانند لیوان مندرج
 6. قابلیت شست و شوی لوازم همراه دستگاه در ماشین ظرفشویی و استفاده ساده از آن 

بهترین برند گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی دسینی

برای انتخاب گوشت کوب برقی به محصولات برند دسینی نیز توجه داشته باشید. این برند با نهایت دقت و ظرافت انواع لوازم آشپزخانه ای را طراحی کرده و به فروش می رساند:

 1. عملکرد توربوی موتور این دستگاه ها از مهمترین قابلیت های آن ها به شمار می رود. 
 2. توان اغلب مدل های گوشتکوب برقی دسینی در حدود 600 وات تعیین شده است که قدرت عملکرد آن را مطلوب تر می کند. 
 3. جنس بدنه گوشتکوب های این برند از استیل خالص است که کیفیت ساختار آن را افزایش می دهد. 

گوشت کوب برقی براون

Hand blender برند براون نیز یکی از برترین لوازم خانگی و آشپزخانه ای است که با مشخصات زیر در بازارهای مربوطه به فروش می رسد:

 1. جنس بدنه اغلب محصولات این برند پلاستیکی است. اما مقاومت بدنه آن ها بالا است. 
 2. جنس میله ها و قطعات داخلی دستگاه از استیل ساخته شده است که ساختار آن ها را تکمیل می کند. 
 3. قدرت و توان این دستگاه ها در حدود 160 وات است که برای مصارف محدود خانگی مناسب می باشد. قدرت عملکرد آن در قیاس با محصولات برند بوش و دسینی کمی پایین تر است. 
 4. جنس تیغه های فولادی محصولات براون نیز از نقاط قوت آن به شمار می رود. 

گوشت کوب برقی براون

گوشت کوب برقی فلر

مشخصات گوشت کوب برقی خوب در برند فلر نیز پیدا می شود! این برند لوازم خانگی در ساخت و آماده سازی گوشت کوب های شیک آشپزخانه ای تبحر بالایی دارد. برخی از مشخصه های محصولات این برند به شرح زیر هستند:

 1. شست و شوی لوازم و قطعات این دستگاه در ماشین ظرفشویی میسر می باشد. این مسئله سبب سهولت در کاربری این دستگاه خواهد شد. 
 2. به همراه این وسیله همزن هایی نیز ارائه می شود که کارایی محصول را افزایش می دهند. 
 3. خردکن ها و ظروف همراه آن ها نیز از مهمترین قابلیت های گوشتکوب برقی فلر به شمار می رود. 
 4. طراحی زیبای ظاهر این محصولات نیز نظر مشتریان را در بازارهای مربوطه جلب می کند. 


گوشت کوب برقی پاناسونیک

انتخاب گوشت کوب برقی در میان محصولات برند ایرانی پاناسونیک کار بسیار ساده ای است. محصولات این برند اغلب با کیفیت متوسط تا خوب در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. این مدل گوشت کوب های برقی با دسته های ارگونومیک طراحی شده است که کاربری محصول را بسیار ساده تر می سازند. این دستگاه مجهز به یک لیوان مندرج، همزن و خرد کن است که استفاده از آن را در بخش های مختلف فرایند آشپزی میسر می کند. 

گوشت کوب برقی المپیا 

گوشتکوب برقی برند المپیا نیز یکی از برتین محصولاتی است که در عرصه های تولید لوازم آشپزخانه ای ارائه می شود. این دستگاه ها اغلب با دوپره ساخته شده اند که فرایند خرد و ریز کردن مواد غذایی را ساده تر می کنند. جنس میله های این محصولات از استیل ضد زنگ ساخته شد. عملکرد این سیستم به صورت توربو طراحی و تنظیم شده است که آن را در میان دیگر برندهای سازنده گوشت کوب به برتری رسانده است. 

برندهای برتر گوشت کوب برقی

نکات خرید و انتخاب گوشت کوب برقی 

در حین خرید هر یک از برندهای سازنده گوشتکوب برقی در نظر گرفتن چند نکته زیر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با خرید درست و اصولی این دستگاه ها در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد و نیازی به خرید سایر لوازم آشپزخانه برای خرد کردن و ریز کردن مواد غذایی نخواهید داشت:

 1. توان موتوری گوشتکوب های برقی یکی از مهمترین فاکتورهای خرید آن ها است. هر چه توان این دستگاه ها بیشتر باشد، قدرت آن ها برای ریز کردن مواد غذایی نیز افزایش می یابد. اغلب گوشت کوب های برقی موجود در بازار با توان بین 100 تا 200 وات تولید شده اند. 
 2. جنس تیغه های گوشت کوب نیز از اساسی ترین فاکتورهای خرید این محصولات به شمار می رود. استحکام تیغه های به کار رفته در این دستگاه ها و لوازم برقی آشپزخانه ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورتی که جنس آن ها از فلز تشکیل شده باشد، بدون شک کیفیت ساختار آن ها بسیار بیشتر است. تیغه های پلاستیکی طول عمر بسیار پایینی دارند و در حین استفاده مرتبا با مشکل مواجه می شوند. 
 3. تعداد تیغه های دستگاه نیز یکی از فاکتورهای خرید و انتخاب این لوازم خانگی است. برخی از برترین برندهای ارائه دهنده این محصولات از چند تیغه در ساختار گوشت کوب های برقی استفاده کرده اند که قدرت عمل آن ها را بیشتر می کند. 
 4. ظرف مخصوص گوشتکوب و گنجایش آن نیز در حین خرید این محصولات مورد توجه قرار می گیرد. 


دسته‌بندی