ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

اسپرسو ساز

دستگاه اسپرسو ساز 

برای انتخاب بهترین برند اسپرسو ساز در بازارهای مربوط به فروش این لوازم خانگی، باید به مشخصه های کیفی هر یک از این دستگاه ها دقت داشته باشید. این دستگاه ها در مدل های مختلفی ساخته می شوند. از انواع اسپرسو ساز دستی و مسافرتی گرفته تا اسپرسوسازهای خانگی و صنعتی در این میان جای می گیرند. 

اسپرسو ساز همراه و مسافرتی در ابعاد کوچک و وزن قابل حمل تولید می شود. هر یک از این دستگاه ها از برترین برندهای جهانی ارائه شده و از قابلیت های بسیاری برخوردار هستند. از آن جا که نوشیدن چای و قهوه در کشور ما بسیار متداول شده است، انواع دستگاه های اسپرسوساز نیز بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرند. 

انتخاب برند اسپرسو ساز

نحوه انتخاب برند اسپرسو ساز

برای انتخاب هر یک از مدل های دستگاه اسپرسوساز باید به چند فاکتور اصلی دقت داشته باشید. ویژگی های فنی ، فشار بخار ، ساختار ظاهری ، کارایی دستگاه و... همه و همه در حین خرید این لوازم خانگی مورد توجه قرار می گیرند. انواع برندهای اسپرسو ساز نیمه صنعتی نیز در بازارهای فروش یافت می شوند و هر یک مشخصه های ویژه ای دارند. 

در میان انواع برند اسپرسو ساز انتخاب یک دستگاه با قیمت مناسب نیز اهمیت دارد. نوع قهوه مصرفی در این دستگاه ها نیز یکی از فاکتورهای خرید این اقلام است. هر یک از انواع برند اسپرسوساز از توان و فشار بخار به خصوصی برخوردار هستند. 

قابلیت های پیشرفته دستگاه اسپرسو ساز نیمه صنعتی نیز در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرد. هر چه قابلیت های یک دستگاه بیشتر باشد، قیمت آن بالاتر تعیین می شود. در ادامه برخی از مشهورترین انواع این دستگاه ها را بررسی می کنیم.


اسپرسو ساز دو کاره دلونگی

اسپرسو ساز دلونگی یکی از مهمترین دستگاه های تهیه نوشیدنی است که در بازارهای جهانی خرید و فروش لوازم خانگی از محبوبیت بالایی برخوردار است. این دستگاه ها با ظرفیت های مختلفی تولید می شوند و هر یک از آن ها برای تهیه بهترین نوع قهوه به کار می روند. 

اسپرسو ساز دستی دلونگی نیز در میان مدل های محبوب این لوازم خانگی قرار می گیرند. در ساختار این برند اسپرسو ساز، از قابلیت کاپوچینو ساز نیز استفاده شده است. در این دستگاه، صفحات گرم کننده نیز نصب شده اند. در این مدل اسپرسوساز حرفه ای انواع نوشیدنی ها مانند قهوه، شیر و کاپوچینو در این دستگاه آماده می شوند. در این دستگاه ها هم قهوه فرانسه آماده می شود و هم نوشیدنی کاپوچینو؛ به همین خاطر آن ها را با کاربردهای دو منظوره می شناسند. 

انواع برند اسپرسو ساز

اسپرسو ساز مباشی 

مدل های مختلف اسپرسو ساز مباشی نیز از مهمترین انواع این دستگاه ها به شمار می رود. قطعات فنی با کیفیت به کار رفته در این دستگاه سبب سهولت در استفاده از آن ها برای تهیه بهترین نوشیدنی ها شده است. در میان محصولات برند مباشی، انواع اسپرسو ساز همراه نیز ارائه می شوند. 

اسپرسوسازهای مباشی هر یک از قابلیت تولید کف شیر برخوردار هستند. استفاده از پودر قهوه در دستگاه های این برند اسپرسوساز نیز میسر می باشد و استفاده از آن ها را ساده تر می کند. سیستم کاپوچینو ساز دستی موجود در این دستگاه ها نیز از مهمترین قابلیت های آن ها به شمار می رود.

 این مدل اسپرسو ساز نیز در میان انواع دستگاه های نیمه صنعتی تهیه قهوه و نوشیدنی های داغ دسته بندی می شود. قدرت این برند اسپرسو ساز بسیار بالا است. مقدار بار متناسب به کار رفته در قطعات فنی آن نیز از نقاط قوت محصولات مباشی به شمار می رود. 


اسپرسو ساز خانگی نوا

اسپرسو ساز نوا نیز از دستگاه های فوق العاده تهیه نوشیدنی های داغ به شمار می رود. فشار بخار قوی این دستگاه ها از مهمترین مشخصه های آن ها به شمار می رود. انواع کافه لاته، موکا، شیر گرم، آب جوش و... در این دستگاه ها تهیه و آماده سازی می شوند. 

این برند اسپرسو ساز، با قابلیت های ویژه ای به مشتریان ارائه می شود و به همین خاطر نیز در این عرصه به شهرت رسیده است. پمپ ها و بویلرهای قوی به کار رفته در این دستگاه ها نیز سبب بهبود استفاده از آن ها شده است. لوله های بخار به کار رفته در این دستگاه ها از فولاد ضد زنگ تهیه شده اند. 


اسپرسو ساز زیگما

انتخاب برند اسپرسو ساز برای خرید بهتر این دستگاه ها بسیار اهمیت دارد. اسپرسو ساز زیگما نیز در این بازارها از جایگاه خاصی برخوردار است. اسپرسوسازهای زیگما با بدنه ای نقره ای و مشکی ارائه می شوند و هر یک از آن ها از ظاهر زیبایی برخوردار هستند. 

این برند اسپرسو ساز، برای تهیه بهترین نوشیدنی های داغ انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. اتصالات برقی اسپرسو سازهای زیگما از بیشترین کیفیت برخوردار هستند. 

اسپرسوساز خانگی

اسپرسو ساز خانگی نسپرسو

این برند سوئیسی نیز در چند دهه اخیر توانسته بهترین مدل های این لوازم خانگی را ارائه دهد. با استفاده از این دستگاه، مزه واقعی انواع نوشیدنی های داغ را احساس خواهید کرد. تهیه لته و کاپوچینو نیز در این دستگاه به سهولت انجام می شود. 

طرز کار ساده قهوه سازهای نسپرسو در مدل های مختلف از دلایل محبوبیت آن ها در بازارهای فروش به شمار می رود. این دستگاه ها توانسته اند در مدت زمان بسیار کوتاهی رضایت مشتریان را جلب کنند. قیمت آن ها در میان انواع برندهای اسپرسوساز مناسب است. 


اسپرسو ساز اسمگ

این برند اسپرسو ساز نیز یکی از بهترین ها است. ظاهر بدنه فانتزی و لوکس این دستگاه ها از مهمترین مشخصه های آن ها به شمار می رود. پایه های ضد لغزش و سیستم گرمایی قوی این دستگاه ها از مهمترین مشخصه های آن ها به شمار می رود. امنیت استفاده از این دستگاه های قهوه ساز بسیار بالا است. نازل بخار با کیفیت به کار رفته در این دستگاه ها نیز از مهمترین مشخصه های آن ها به شمار می روند. 

شما می توانید، اجزای داخلی این دستگاه ها را به سادگی شست و شو دهید. نظافت ساده این دستگاه ها نیز از مهمترین مزایای استفاده از آن است که مشتریان را برای خرید این محصولات ترغیب می کند.  

قهوه ساز اسمگ

دسته‌بندی